Hurghada je nejznámější destinace kam se v Egyptě jezdí.

Aktuální nabídka dovolené Last Minute do Hurghada ZDE!

Hurghada je velké Egyptské město, které leží poblíž Rudého moře. Hurghada je oblíbený proto, že zde vyrůstají krásné hotely, i velmi luxusní a blížko je také velké letiště, takže není velký problém s dopravou do Hurghady. Hurghada se díky neustálým inovacím, stal asi nejvíce navštěvovanou destinací oblíbeného Egypta.

Hurghada nabízí i bohatý noční život, kdy se můžete bavit až do pozdních nočních hodin.

Hurghada nabízí také kvalitní koupaní na plážích, které jsou písčité a bez kamenů.

Hurghada nabízí také skoro celoročné vysoké teploty, v letních měsících se teploty v Egyptě šplhají až vysoko přes 30 stupnů Celsia.

Hurghada

Hurghada

Zdroje obrázku: Wikipedia

Hurghada – tipy na výlety

Hurghada je zajímavá, ale můžete zajet i do dalších zajímavých egyptských města. Třeba do těchto:

Káhira

Aktuální nabídka Last Minute do Káhiry ZDE!

Káhira je město kdo na vás dýchne dávná atmosféra. U nilu spatříte nádherní pyramidy. Určitě se podívejte i známou Sfingu, která je umístěná hned vedle egyptských pyramid.

Luxor

Luxor nabízí k návštěve především Ramessovo muzeum, určitě vás zaujme i luxorské muzeum, které se zabývá predevším zůstatky z doby Nové Říše.

Karnak

Karnak zaujme určitě Amonovým chrámem. Pokud sem zajedete ve večerních hodinách, můžete zajít na světelnou show, která je velmi efektní.

Thébské město mrtvých

Thébské město mrtvých se známé především tím že se tam nachází 70 hrobů bývalých královen a 64 hrobů bývalých králů již z Nové říše. Určitě také navštivte Mem’nonovy kolosy.

Aktuální nabídka dovolené Last Minute do Hurghada ZDE!